حجت‌الاسلام انصاری طلبه جوان وابسطه به قرارگاه فرهنگی اجتماعی شهید سلیمانی است که با همسر خود با هزینه‌های شخصی؛ رفع مشکلات نیازمندان را در اولویت کارهای زندگی خود قرار داده اند.

امام محله‌ی محله طالقانی مرودشت گفت: در حالی که هیچ‌کس تمایلی به تغسیل و تکفین اموات کرونایی نداشت مسئولیت تغسیل، تکفین، اقامه نماز و تلقین اموات کرونایی را به عهده گرفتیم.

حجت‌الاسلام عباسی: همه ما طلاب جهادی به امر رهبر و به برکت ایشان در این کار جهادی حاضر شده‌ایم که فرمودند کلیه و واجبات شرعی اموات کرونایی باوجود داشتن هزینه باید انجام شود.

همزمان با اجرای عملیات‌های قرارگاه فرهنگی و اجتماعی شهید سلیمانی در استان فار به همت ادارات تبلیغات اسلامی استان فارس از یک هزار پرستار تجلیل شد.

با نگاهي‌ به‌ تاريخ‌ عاشورا، مشاهده‌ مي‌شود كه‌ زناني‌ كه‌ در صحنه‌هاي‌ كربلاحضور داشتند با به‌ عهده‌ گرفتن‌ نقش‌هاي‌ گوناگون‌، اين‌ نهضت‌ را ماندگاركردند.

حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی گفت: در دهه اول محرم 2500 مبلغ دینی بومی و غیربومی به مناطق مختلف این استان اعزام می‌شوند.

آیت الله دژکام در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مردم و مجموعه دولت با این نگاه جدید در سازمان تبلیغات اسلامی از این سازمان بیشتر حمایت می‌کنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امروز در جنگ نرم فرهنگی قرار داریم و فعالیت‌های فرهنگی باید در اولویت تمامی کارها قرار داشته باشد.

صفحه1 از29

 

آدرس : جمهوری اسلامی ایران،فارس،شیراز
میدان امام حسین(ع) - کوچه مهدیه
اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس
واحد تبیان

کد پستی : 7135715641

تلفن :   داخلی189 - 32350533

دورنگار : 32359961

پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سید حبیب نوری - 09171494921

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...