چاپ کردن این صفحه

تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و استاندار فارس از مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس

08 مرداد 1398
(0 رای‌ها)
نویسنده :  

 آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس از حجت الاسلام محمدصادق مهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس تقدیرکردند.

به گزارش روابط عمومی و تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس، در آیین اختتامیه نمایشگاه آدینه که به مناسبت  چهلمین سالگرد برگزاری اولین نماز جمعه در کشور به امامت مرحوم آیت الله طالقانی  جنب حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) برپا شده بود از زحمات مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان فارس، نمایشگاه آدینه نمایشگاهی از فعالیت های ستاد نماز جمعه شیراز بود که اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس با برپایی غرفه فرهنگی در این نمایشگاه حضوری فعال داشته است.
آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس  با اهداء لوح سپاس از حجت الاسلام محمدصادق مهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس تقدیرکردند.
در بخشی از متن این تقدیرنامه آمده است:

به پاس زحمات بی شائبه و موثر حجت الاسلام محمدصادق مهرابی که در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) که شیراز را به عنوان سومین حرم اهلبیت(ع) در ایران اسلامی انتخاب نمودند،در جهت خدمت رسانی به مردم شریف و شهید پرور شهر شیراز و برگزاری نماز عبادی-سیاسی جمعه و اعتلای باورهای دینی و ارزش های انقلابی تشکر و قدردانی می گردد.

 

596 بازدیدها
سید حبیب نوری

مهندس سید حبیب نوری،دانش آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات و کارشناس ارشد سیستم های اطلاعاتی پیشرفته

طراحی،مدیریت و پشتیبانی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس

آخرینها از سید حبیب نوری

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...