چاپ کردن این صفحه

بازدید معاون فرهنگی و پژوهشی تبلیغات اسلامی فارس از نمایشگاه گرافیکی حیات ذهن

30 تیر 1398
(0 رای‌ها)
نویسنده :  

شکرالله دانش درآیین افتتاح نمایشگاه گرافیکی حیات ذهن که دراداره کل آموزش وپرورش فارس برگزارشد:هنرمندان دختر نوجوان دراین نمایشگاه گرافیکی به جنگ باآسیب های اجتماعی رفته اند.

به گزارش روابط عمومی و تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس، نمایشگاه گروهی حیات ذهن، آثار دانش آموزان پایه دهم و یازدهم رشته گرافیک هنرستان های امام رضا(ع) و فاطمه زهرا(س) کازرون با حضور حجت‌الاسلام شکر اله دانش معاون فرهنگی پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی و کارشناسان فرهنگی این اداره کل،و مهدی رنجبر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، مسئولین اداره کل آموزش و پرورش و جمعی از هنرمندان این عرصه در نگارخانه ایمان و دانش اداره کل آموزش و پرورش فارس گشایش یافت.

در این نمایشگاه گرافیست های نوجوان با هدایت فائزه دانش استاد و مشاور هنری خود، آثاری را در زمینه اثرات مخرب و زیانبار اعتیاد و موضوع جنگ اقتصادی، همچنین نقش موسقی در زندگی انسان و آب و محیط زیست، خصوصان حقوق و جایگاه زن در جامعه ارائه کرده اند.

فائزه دانش، مشاور دانش آموزان این دو مدرسه در حاشیه این نمایشگاه ضمن تقدیر از حضور چشمگیر برخی از مسئولین فرهنگی استان، گفت: گرافیک یک زبان عام است که بدون هیچ سخن و واژه ای می تواند با عامه مردم صحبت کند.

نمایشگاه حیات ذهن اثار پوستر هنرجویان هنرستان فنی فاطمه زهرا(س) و هنرستان کاردانش امام رضا(ع) زیرنظر فائزه دانش، هنرآموز گرافیک شهرستان کازرون است.

هدف از برگزاری نمایشگاه حیات ذهن در وهله اول ایجاد پل ارتباطی بین طراحان و هنرجویان گرافیک با افراد جامعه است. که بسیار مهم تلقی میشه که این امر بسترسازی فرهنگی برای اینده گرافیک ایران است.

دومین هدف از برگزاری این نمایشگاه رشد و شکوفایی استعداد هنرجویان و همچنین افزایش آگاهی جامعه در خصوص رشته گرافیک است.

مهم ترین نکته برای هنرجویان رشته گرافیک این است، که باید مفاهیم به صورت دیداری در ذهن شان جا بگیرد، معنا و مفهوم در عالم هنر بی واسطه، می تواند به فرم و شکل تبدیل شود و با تمرین و ممارست و خوب دیدن، شنیدن و تمرکز بر جهان اطراف اتفاق می افتد.

این نمایشگاه به مدت یک هفته صبح ها از ساعت ۸ الی ۱۴ از ۳۰ تیر ماه در محل گالری ایمان و اندیشه واقع در اداره کل آموزش و پرورش فارس پذیرایی بازدید کنندگان عزیز است.

598 بازدیدها
سید حبیب نوری

مهندس سید حبیب نوری،دانش آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات و کارشناس ارشد سیستم های اطلاعاتی پیشرفته

طراحی،مدیریت و پشتیبانی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس

آخرینها از سید حبیب نوری

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...