چاپ کردن این صفحه

حضور روحانیون در جریان سیل اخیر موردتوجه مقام معظم رهبری بوده است

26 فروردين 1398
(0 رای‌ها)
نویسنده :  

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی در دیدار با رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی فارس: حضور روحانیون در جریان سیل اخیر موردقبول و توجه مقام معظم رهبری بوده است.

 

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، محمد روح الامینی در دیدار با حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی مدیرکل و رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی فارس، عملکرد روحانیون در جریان سیل اخیر را موردقبول و توجه مقام معظم رهبری خواند و گفت: در جریان سیل گروه‌های طلبه حضور فعال داشتند و این بسیار مورد قبول و توجه رهبر معظم انقلاب واقع شد تا جایی که در دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی رئیس سازمان با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ایشان ضمن تقدیر از این عمل خداپسندانه خواستار حضور همه‌جانبه روحانیون در این عرصه شدند.

روح الامینی تصریح کرد: سازمان تبلیغات در جریان سیل یک پله بالاتر از دیگران خدمت کرد؛ بدین معنی که علاوه بر حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در یک فروردین ۹۸ در مناطق سیل‌زده شمال کشور و حضور مدیرکل تبلیغات فارس حجت‌الاسلام مهرابی در سیل شیراز و دیگر مدیران کل تبلیغات اسلامی در استان‌های مختلف، در اعزام روحانیون به مناطق و همکاری آنان با مردم نیز، سازمان تبلیغات اسلامی پیش‌قدم بوده است.

وی تأکید کرد: این سیل برای طلبه‌ها فرصتی است تا فاصله‌ای که بین دولت و ملت افتاده است را کم و کمتر کنند باید توجه داشت که روحانیون لباس سربازی امام زمان (عج) را بر تن دارند بنابراین باید از ظرفیت طلبگی خود برای خنثی کردن دسیسه‌های دشمن استفاده کنند.

وی ضمن محکوم کردن حرکت احمقانه رئیس‌جمهور امریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از یک انسان سبک‌مغز فاسد توقعی بیش از این نمی‌رود، این شما هستید که باید ضمن معرفی عملکرد مثبت سپاه در چهل‌ساله انقلاب به مردم، راه مقاومت و ایستادگی را به آنان یادآور شوید.

وی در ادامه اضافه کرد: رویکرد جدید سازمان استفاده از ظرفیت جوانان است، باید از ظرفیت طلبگی و انقلابیون شهر خود برای جهادی عمل کردن استفاده کنید.

وی در پایان از برنامه‌ریزی‌های سازمان در ایام ماه مبارک رمضان برای تبیین گام دوم انقلاب خبر داد.

842 بازدیدها
سید حبیب نوری

مهندس سید حبیب نوری،دانش آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات و کارشناس ارشد سیستم های اطلاعاتی پیشرفته

طراحی،مدیریت و پشتیبانی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس

آخرینها از سید حبیب نوری

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...