چاپ کردن این صفحه

برگزاری جلسه ستاد شئون فرهنگی اعیاد شعبانیه در شیراز

01 ارديبهشت 1397
(0 رای‌ها)
نویسنده :  

جلسه ستاد شئون فرهنگی جهت هماهنگی و برنامه ریزی اعیاد شعبانیه در اداره کل تبلیغات اسلامی فارس برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، با حضور حجت‌الاسلام دانش معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس و نمایندگان ادارات، نهادها و دستگاه های مربوط، جلسه ستاد شئون فرهنگی جهت هماهنگی و برنامه ریزی اعیاد شعبانیه در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی فارس در این جلسه با تاکید بر هرچه باشکوه تر برگزار کردن جشن ها و اعیاد شعبانیه گفت: این ایام و جشن ها فرصت خوبی برای فعالیت های حوزه فرهنگ دینی است و باید با استفاده از این ظرفیت فرهنگ حزن و اندوه را کنار زد و با ایجاد شادی و نشاط سالم و اسلامی بین مردم، افسردگی را از دامن شهر و خانواده ها به حاشیه ببریم.

حجت‌الاسلام دانش با ضروری دانستن نظارت بر جشن ها گفت: برپایی جشن های مذهبی و ایجاد نشاط نباید به فضایی ضد دینی و ضد ارزشی تبدیل شود و نباید شاهد آسیب های اخلاقی در این حوزه باشیم و باید این جشن ها با برنامه ریزی، کیفی سازی شوند.

وی با اشاره به نقش مردم و تشکل های مردمی در برگزاری این جشن ها گفت: شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان، جامعه وعاظ، مبلغان، انجمن اسلامی ادارات و کانون های فرهنگی باید با تولید طرح ها و برنامه های خلاقانه، تحولی در این عرصه ایجاد کنند و در جذب مخاطب، فرهنگ سازی، جهت دهی فرهنگ دینی، ایجاد شادی و نشاط نقش مثبت و سازنده ای داشته باشند.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی فارس ضمن تقدیر و تشکر از حضور نمایندگان ادارات، نهادها و دستگاه های حاضر در جلسه، نقش صدا و سیما و رسانه ها را در انعکاس این جشن ها و برنامه ها و اطلاع‌رسانی به مردم مهم دانست.

این نشست با بیان نظرات و پیشنهادات حاضرین در جلسه و بررسی مشکلات و آسیب های جشن های سالیان گذشته پایان یافت.

مدیر سایت

مهندس سید حبیب نوری،دانش آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات و کارشناس ارشد سیستم های اطلاعاتی پیشرفته

طراحی،مدیریت و پشتیبانی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس

آخرینها از مدیر سایت

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...