چاپ کردن این صفحه

اقتصاد مقاومتی در بودجه مد نظر باشد/ دشمن به دنبال نبود آرامش است
مطلب ویژه

05 اسفند 1396
(1 رای)
نویسنده :  

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: نمایندگان مجلس و مسئولین کشور در بودجه سال آینده به موضوع اقتصاد مقاومتی توجه ویژه داشته باشند.

 

به گزارش تبیان فارس به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله اسدالله ایمانی در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز افزود: آنچه که دشمن به دنبال آن است فاصله انداختن میان مردم و دولت است که در این راستا باید بسیار هوشیار بود.

وی ادامه داد: مردم همواره در صحنه و پشتوانه نظام بوده و خواهند بود و در این میان دولت نیز باید به مردم توجه داشته باشد.

امام جمعه شیراز تاکید کرد: پروژه نفوذ دشمنان باید به طور کامل بررسی و مورد توجه قرارگیرد زیرا این حرکت بسیار خطرناک است و مقام معظم رهبری نیز همواره در این زمینه تذکرات لازم را داده اند.

آیت الله ایمانی ادامه داد: آنچه در خیابان پاسداران تهران اتفاق افتاد عده ای با سلاح سرد به جان افراد بی گناه افتادند، جمعی را کشته و زخمی کردند و اموالی را غارت کردند که در ظاهر به نام دراویش است اما این سکه دو رو دارد که یکی منافقینی هستند که همواره در این مباحث حضور دارند و روی دیگر سکه سیاست های خارجی است که نمی خواهند کشوری که حافظ امنیت منطقه است در داخل آرام باشد به همین دلیل هر روز برنامه ای دارند که این امنیت از بین برود.

وی یادآور شد: آنچه که باید مد نظر باشد مجازات عاملین است زیرا دل مومنین را شکسته و خانواده ها را به وحشت انداختند که باید مجازات عمل خود را ببینند و نکته دوم این است که باید این عمق این اتفاقات را برای مردم تشریح و نقش منافقین و آمریکا را بازگو کرد و نکته دیگر اینکه باید از این شهدا تجلیل کرد زیرا شهدای امنیت شهری هستند و باید از نیروی انتظامی که با تدبیر و برنامه ریزی این حرکت را جمع کرد تشکر نمود.

نماینده ولی فقیه در فارس تاکید کرد: طی هفته ای که گذشت ملت و مردم عزادار شدند و تعداد زیادی از هموطنان در سقوط هواپیما کشته شدند که به استان همسایه تسلیت می گویم.

آیت الله ایمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بودجه سال آینده کشور نیز گفت: نماینده ها به اقتصاد مقاومتی توجه کنند و خارج از شعار آن را پیگیری کنند و به مسئولین تذکر می دهم که محرومینی داریم که عضو و تحت پوشش هیچ سازمانی نیستند که باید به آنها رسیدگی شود و با ایجاد اشتغال ممکن خواهد بود و امیدوارم از اعتبارات بیشترین بهره را مسئولین در جهت گشایش امور داشته باشند.

منبع:مهر

مدیر سایت

مهندس سید حبیب نوری،دانش آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات و کارشناس ارشد سیستم های اطلاعاتی پیشرفته

طراحی،مدیریت و پشتیبانی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس

آخرینها از مدیر سایت

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...