چاپ کردن این صفحه

چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟

12 آبان 1396
(0 رای‌ها)
نویسنده :  

امروزه با رشد فناوری و تکنولوژی و به تبع آن عدم فعالیت جسمانی و ورزش در بین افراد جامعه شاهد بروز چاقی و به تبع آن چاقی شکم بخصوص در مردان هستیم. در این مطلب در پی آنیم شما را با یک دستور ساده و کاربردی برای کوچک کردن شکم آشنا سازیم.

 
بهترین راهکار کوچک کردن شکم:

بهترین دستور برای کوچک کردن و لاغر شدن انحصار صبحانه  به خوردن میوه ها مخصوصآ میوه های کم قند و کم چربی است. اگر می خواهید لاغر شوید و شکمتان کوچک شود باید مدتی صبحانه خود را به میوه اختصاص دهید و تا ظهر غذای دیگری نخورید بهترین میوه برای این کار مرکبات و انواع آلو و گوجه و گلابی است بقیه میوه ها نیز در این مورد مفیدند وقتی شما چند روز صبح میوه مثلا لیمو یا پرتقال خوردید و تا ظهر غذای دیگری نخوردید. بعدا مشاهده خواهید کرد که پیه های شکم شما آب شده و می توانید ورزش نمایید و دیگر ورزش برای شما عذاب آور نیست و تنگی نفس به شما دست نمیدهد.

دستورات غذای عامیانه که میگویند که صبح و نهار غذای مفصل و چرب و شرین بخورید ولی شب یک غذای سبک بخورید که این در خصوص چاقی شکم اشتباه است چون سلولهای بدن در طول  روز فعالیت و در نتیجه رشد میکنند وپس  غذایی که در طول روز میخورید جذب بدن شما میشود و آن چه شب جذب شود میسوزد و بقیه آن دفع میگردد.


از طرف دیگر تنها قنده و چربی ها هستند که می توانند در بدن ایجاد پیه و چربی شوند وقتی شما اول صبح از خواب بیدار می شوید احساس گرسنگی و دفع مواد غذایی در بدن میکنید در نتیجه در این موقع بجای خوردن یک غذای مفصل یک صبحانه میوه که سرشار از انواع ویتامین و فلزاتی که در عمل ساختمان و ترمیم سلولها بی نظیر هستند  و چون میوه قند وچربی ناچیزی دارد و طبیعی هستش برای سوخت و ساز بدن گزینه مناسبی می باشد.

0 نظر 1411 بازدیدها
مدیر سایت

مهندس سید حبیب نوری،دانش آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات و کارشناس ارشد سیستم های اطلاعاتی پیشرفته

طراحی،مدیریت و پشتیبانی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس

آخرینها از مدیر سایت

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...