کتاب «پاییز پرستوی سفید» در فسا رونمایی شد

1396/08/27 تعداد بازدید: 21
print
 کتاب «پاییز پرستوی سفید» در فسا رونمایی شد

دکتر ابراهیم سلیمی در سال ۱۳۶۰ در فسا متولد شد وی پس از ادامه تحصیل در رشته حقوق و ادبیات تطبیقی به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه اصفهان مشغول به تدریس شد؛ او مدتی نیز بعنوان مشاور اسبق معاونت برون مرزی صداوسیما فعالیت کرد.

به گزارش تبیان فارس به نقل از خبرنگار مهر، در ابتدای این مراسم ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را یکی از ضروریات در ارتقای سطح فرهنگی جامعه دانست و گفت: همه دستگاهها باید تلاش کنند تا جامعه با یار مهربان بیگانه نشود و این گوهر ناب در سبد فرهنگی خانواده ها قرار گیرد.

محمدکاظم رحمانی در ادامه از نویسنده کتاب «پاییز پرستوی سفید» به پاس خدمت در عرصه فرهنگ به ویژه یادآوری واژه های ایلیاتی و اشاره به خیابانها و محله های قدیمی شهر فسا و ماندگار شدن آن در داستان خود قدردانی کرد.

در ادامه دکتر محمدحسین بهرامیان، شاعر و استاد دانشگاه از ویژگی های این اثر ادبی سخن گفت و از شخصیت پردازی در این رمان و قلم توانای نویسنده در کنار هم گذاشتن واژه ها تحسین کرد، سپس دکتر شمس الدین مدیر نشر خاموش بخشی از رمان «پاییز پرستوی سفید» را قرائت کرد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک