کتاب «رستگار منصور» در شیراز رونمایی شد

1396/08/14 تعداد بازدید: 45
print
کتاب «رستگار منصور» در شیراز رونمایی شد

به گزارش تبیان فارس به نقل از خبرنگار مهر، جمعی از ادب دوستان و چهره های فرهنگی و علمی در سالن منتظری دانشکده  علوم دانشگاه شیراز گرد هم آمدند تا سالهای حضور و تلاش مرد علمی، دکتر منصور رستگار فسایی را پاس دارند و کتاب ارج نامه استاد را رونمایی کنند.

در آغاز مراسم، دکتر حبیب آگهی معاون پژوهشی دانشگاه شیراز ضمن خوش آمدگویی، از دست اندرکاران این برنامه تشکر کرد.

همچنین دکتر فاطمه غلامی، استاد بخش زبان و ادبیات فارسی از همکاری «دفتر انجمن ترویج زبان و ادبیات فارسی» با مرکز حافظ شناسی، کرسی حافظ پژوهی و انجمن اهل قلم استان فارس در برگزاری این رونمایی سخن گفت و مراسم رونمایی از ارج نامه دکتر منصور رستگار را مایه مباهات دفتر انجمن دانست و برنامه های پیش روی انجمن ترویج زبان و ادبیات فارسی را معرفی کرد.

سپس دکتر کاووس حسنلی، استاد بخش زبان و ادبیات فارسی و مدیر مرکز حافظ پژوهی، جایگاه ویژه دانشکده ادبیات و تأثیر بی وقفه آن بر فرهنگ و ادب جامعه را یادآور شد.

وی همچنین از وجوه مختلف شخصیت علمی و فرهنگی استاد منصور سخن گفت.

همچنین امیر مهرابی کارشناس قطب علمی زبان و ادبیات فارسی و گردآورنده ارج نامه  منصور رستگار فسایی نیز درباره چگونگی روند جمع آوری مطالب در مدت زمان اندک سخن گفت و از تمامی راهنمایان و همراهان سپاسگزاری کرد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک