«سایه های تنهایی» منتشر شد

1396/08/14 تعداد بازدید: 61
print
«سایه های تنهایی» منتشر شد

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب مجموعه شعر «سایه های تنهایی» سروده سارا کشاورز شاعره شیرازی توسط انتشارات نویسندگان پارس منتشر شد. سارا کشاورز با مجموعه شعر «سایه های تنهایی» به تماشای زندگی مدرن می نشیند و برای کوچه پس کوچه های شیراز دلتنگ می شود و پاییز مانده در لابلای ساختمانهای روییده در شهر شیراز را فرا می خواند.

کشاورز در بخشی از مقدمه این کتاب می نویسد: «از دست‌ها برای چشمانم سپری می‌سازم تا شاید خورشید همیشه‌تاریخ را از پشت غروب‌های نارنجی کوچه‌های بی‌شبگرد مشاهده نمایم. در کنار درختچه‌های کوه باباکوهی، چمباتمه می‌زنم و به تماشای ساختمان‌های روییده در شیراز می‌نشینم».

شاعر « سایه های تنهایی» در خصوص شعر به خبرنگار مهر می گوید: مجموعه های شعر، آینه های دردار دولنگه ای هستند که در هرلنگه آن، ترکیبی دوتایی ازشاعر و جهان شاعرانگی دیده می شود و درکنشی جابه جایی، یکی، دیگری را می بیند ودیگری دیده های اورا بازشناسی می کند. نباید از شعر  ترسید بلکه می بایست آن را دوست بداریم و به این دوست داشتن ببالیم.

به گزارش خبرنگار مهر، مجموعه شعر « سایه های تنهایی» سروده سارا کشاورز که در ۸۸ صفحه و در قاب شعر سپید و غزل است، توسط انتشارات نویسندگان پارس منتشر شده‌است.

شناسه کتاب:

عنوان: سایه‌های تنهایی

موضوع: شعر فارسی – قرن ۱۴

شاعر: سارا کشاورز

ناشر: نویسندگان پارس - شیراز

نوبت و سال چاپ: اول- ۱۳۹۶

طراح جلد: مریم قاسمی

صفحه آرا: فاطیما یزدانی

قیمت: ۷۹۰۰ تومان

شمارگان: ۱۰۰۰ نسخه

شابک: ۹۷۸۶۰۰۹۷۶۹۵۶۸

شماره کتابشناسی ملی: ۴۷۳۰۹۹۹

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک