۷۰ هزار نفر در فارس ویزای سفر اربعین گرفته اند

1395/08/19 تعداد بازدید: 4080
print
۷۰ هزار نفر در فارس ویزای سفر اربعین گرفته اند

معاون زیارتی و گردشگری استانداری فارس گفت: ۸۵ هزار نفر برای سفر اربعین در فارس پیش ثبت نام کرده اند که تا این لحظه ۷۰ هزار نفر موفق به اخذ ویزا شده اند.

 شاپور رستمی، معاون زیارتی و گردشگری استانداری فارس امروز (18آبان) در همایش پیر غلامان و خادمین حسینی فارس که در تالار حافظ شیراز برگزار شد، با اشاره به اینکه هیئت های مذهبی در آماده سازی مردم برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی نقش بسزایی دارند، گفت: امروز مردم با شور اشتیاق مهیای حضور در بزرگترین راهپیمایی صلح آمیز جهان می شوند.

 

وی با تاکید بر اینکه فارس جز استان های پیشرو در خصوص اربعین و اعزام به راهپیمایی اربعین است، گفت: ستاد اربعین در استان تشکیل شد و با 11 کمیته فعالیت خود را پی گرفته است، افزود: 85 هزار نفر برای سفر اربعین در فارس پیش ثبت نام کرده اند که تا این لحظه 70 هزار نفر موفق به اخذ ویزا شده اند.

 

رستمی با اشاره به اینکه موکبی با هماهنگی فارس در مرز شلمچه ایجاد شده است و کار اجرایی آن با شهرداری شیراز است، افزود: 11 موکب توسط هیئت های مذهبی، ستاد عتبات عالیات و سپاه فجر فارس در عراق ایجاد می شود.

 

یادآور می شود، در پایان این مراسم از پیرغلامان حسینی تجلیل به عمل آمد.

 

  • - نویسنده: شبان
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک