دیدارمدیرکل جدید تبلیغات اسلامی فارس با سه تن از مسئولین ادارات تابعه استان

1395/08/22 تعداد بازدید: 4203
print
دیدارمدیرکل جدید تبلیغات اسلامی فارس با سه تن از مسئولین ادارات تابعه استان

حجت‌الاسلام مهرابی در دیدار با مسئولین ادارات تبلیغات اسلامی فسا، استهبان و جهرم: همدلی و وفاق بین مدیران باعث ایجاد انگیزه مضاعف برای کار و فعالیت فرهنگی می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، حجج اسلام جنگجو مسئول اداره تبلیغات جهرم به همراه نیک نژاد مسئول اوقاف جهرم، دهقان اداره استهبان، نجفی مسئول فسا و حجت‌الاسلام صحرایان امام جمعه شهرستان خاوران با حجت‌الاسلام محمد صادق مهرابی مدیرکل جدید استان دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام مهرابی همدلی و وفاق بین مدیران را باعث ایجاد انگیزه مضاعف برای کار و فعالیت فرهنگی دانست و گفت: وحدت و ارتباط سازنده مسئولین ادارات می تواند در پیش برد اهداف سازمان موثر باشد ضمن اینکه طرح ها و برنامه های اجرا شده در یک شهرستان می تواند در دیگر شهرستانها اجرا شود.

وی افزود: یکی از راه های موفقیت ادارات تعامل بیش از پیش با دیگر مسئولین شهرستان خصوصا فرماندار، بخشدار و امام جمعه معزز، که می تواند بدور از  طرفداری و همایت ازخطو ط و جناح خاصی ، چشم اندازهای روشنی برای منطقه ترسیم کند.

 مهرابی  وجود جوانان را یکی از بزرگترین ظرفیت ها دانست و تصریح کرد: باید جوانان را باور کرد  و از توانمندی انان استفاده کرد.

 

  • - منبع: روابط عمومی تبلیغات اسلامی فارس
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک