استفاده از ظرفیت های استان فارس اولویت تبلیغات فارس است

1395/08/22 تعداد بازدید: 4224
print
استفاده از ظرفیت های استان فارس اولویت تبلیغات فارس است

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس در جلسه تودیع و معارفه: وحدت و همدلی و استفاده از ظرفیت های استان فارس از اولویت های این اداره کل است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس حجت‌الاسلام محمد  صادق مهرابی مدیر جدید،  در مراسم تودیع و معارفه  تاکید کرد: راه رسیدن به موفقیت سازمان تبلیغات اسلامی وحدت و همدلی، و  عنایت نماینده معظم رهبری درفارس و تعامل با استاندار استان،  است.

وی در ادامه افزود: همگرایی بستر تحقق ارزش های دینی و عملیاتی کردن نظرات رهبری است و مسیر را برای هدایت جامعه همراه می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس تاکید کرد: اولویت فرهنگی امروز استان،  ورود به فضای مجازی است  که باید ازاین فرصت بزرگ بهترین استفاده را انجام داد.

حجت‌الاسلام مهرابی تصریح کرد: باید با ورود به فضای مجازی بسترسازی مناسبی را برای آموزش های دینی و مذهبی داشته باشیم تا جوانان رابیش از گذشته به مباحث دینی آشنا کنیم.

وی افزود: سازمان تبلیغات یک مجموعه است که به طور مستقیم تحت نظر و اشراف رهبری است و بر اساس آن وظیفه ذاتی خود را که توجه وگسترش ارزش های دینی است را انجام می دهد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به اینکه باید آسیب های اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد، گفت: آسیب شناسایی مباحث فرهنگی یک اولویت بزرگ است که باید با استفاده از ظرفیت هایی همچون وجود حضرت احمد ابن موسی(ع)، امامزادگان، هیئات مذهبی، کانون مداحان و... به آن توجه داشت.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک