امام جمعه شیراز: بی برنامه بودن مسئولین گردن مردم نیست

1396/05/28 تعداد بازدید: 90
print
امام جمعه شیراز: بی برنامه بودن مسئولین گردن مردم نیست

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: مردم چوب بی برنامه بودن مسئولین را می خورند و هر دولت مشکلات را به گردن دولت قبل می اندازد.

به گزارش تبیان فارس به نقل از  خبرنگار مهر، آیت الله اسد الله ایمانی در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز با بیان اینکه از اول انقلاب شاهد هستیم که دولت ها مشکلات را به گردن دیگران می اندازند یادآور شد: بی برنامه بودن مسئولین باعث بروز مشکلات می شود و این روند به یک دولت خاص هم مربوط نمی شود.

وی ادامه داد: چوب بی برنامه بودن مسئولین را مردم می خورند زیرا کار دولتها تجربه، آزمون و خطا شده است.

امام جمعه شیراز تصریح کرد: امروز باید تمامی فعالیت ها متناسب با برنامه ششم باشد اما چنین نیست و به طور حتم چوب آن را مردم خواهند خورد.

آیت الله ایمانی در ادامه سخنان خود با اشاره به حادثه ۲۸ مرداد، گفت: این حادثه به دلیل اعتماد به آمریکا روی داد و دیگری وادادگی دستگاه های فرهنگی بود که پس از آن دستگاه سیاسی وا داد و امروز نیز آمریکا در تلاش برای نفوذ است.

وی تصریح کرد: به دنبال همین دشمنی آمریکا با جهان اسلام، اسرائیل به دنبال از بین بردن هویت اسلامی مسجد الاقصی بود بنا بر این در این و جهان اسلام هفته مسجد اعلام شد و اگر امروز بخواهیم فرزندانمان از دشمنان محفوظ بمانند باید رابطه آنها را با مسجد برقرار کنیم و مسجد با کار کرد زمان اسلام احیاء شود.

نماینده ولی فقیه در فارس تاکید کرد: هرچه در دنیای اسلام به مسلمانان ضرر وارد شده دست آمریکا در کار بوده و امروز هم چنین است.

آیت الله ایمانی افزود: در مرز سوریه و عراق حرکتی می کند که داعش بتواند فعالیت کند که نتیجه آن درگیری اسارت شهید حججی بود.

وی ادامه داد: کشور یمن نیز در فقر، آتش، گرسنگی و.. دست و پا می زند و دنیا نیز ساکت است، گناه این مردم چیست که باید هدف آل سعود قرار گیرد.

امام جمعه شیراز یادآور شد: دنیا به دلیل دلارهای عربستان ساکت است و رسانه ها نیز ساکت شدند که همه به دلیل پول گرفتن آمریکا از آل سعود است.

آیت الله ایمانی تاکید کرد: نباید اجازه دهیم کسی در مورد دفاع داخلی و خارجی ما نظر دهد و باید به دنبال گسترش صنایع دفاعی باشیم و خوشبختانه پیچیده ترین ابزار در صنایع شیراز ساخته و عرضه می شود که باید از آنها حمایت بیشتر شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک