مراسم معارفه روحانی مستقر روستای جرسقان شهرستان شیراز برگزار شد

1396/08/22 تعداد بازدید: 39
print
مراسم معارفه روحانی مستقر روستای جرسقان شهرستان شیراز برگزار شد

مسئول امور روحانیون مستقراداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس:مراسم معارفه روحانی مستقر روستای جرسقان شهرستان شیراز برگزار شد.

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس ، مراسم معارفه روحانی مستقر روستا ی جرسقان باحضور حجت ‌الاسلام سیدمحمدموسوی منش مسئول امور روحانیون فارس و شورای اسلامی روستا، دهیار و هیئت امناء مسجد روستای جرسقان برگزار شد.
حجت ‌الاسلام موسوی منش مسئول امور روحانیون مستقراداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس ضمن تشکر از حضور روحانیون در طرح‌های طرح استقرار، به توضیح سیاست‌های اداره کل تبلیغات اسلامی در خصوص استقرار روحانیون در روستاها پرداخت.
وی با بیان حدیثی از امام صادق علیه السلام، به تبیین جایگاه عالم اشاره و مردم را به همکاری با روحانی در امور فرهنگی ترغیب کرد.
موسوی منش در پایان اظهار امیدواری کرد: استقرار روحانی در روستای جرسقان با حضور پرشور نوجوانان و جوانان در صفوف نماز جماعت و امور فرهنگی و دینی همراه باشد و با همکاری همه مردم روستا شاهد ارتقای روزافزون معارف دینی در این روستا باشیم.
در ادامه مراسم، حجت‌الاسلام علیرضا علیایی به‌ عنوان روحانی مستقر روستای جرسقان به مردم معرفی شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک