طرح آموزش به اقشارتأثیرگذارباتسهیلگران ازدواج انجام می شود

1396/08/22 تعداد بازدید: 37
print
طرح آموزش به اقشارتأثیرگذارباتسهیلگران ازدواج انجام می شود

مشاور امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی فارس:برنامه هایی جهت آموزش وتوسعه فرهنگ ازدواج آسان و پایدارباهمکاری فعالان فرهنگی تاثیرگذارصورت می پذیرد.

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، زهرا عاصیان مشاور امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی فارس در ارتباط با برنامه ریزی در زمینه آموزش، توسعه فرهنگ ازدواج به هنگام، آسان و پایدار گفت: با توجه به امر مهم و تسهیل گری در زمینه ازدواج و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ( حفظه اله )، برنامه هایی در جهت آموزش به اقشار تأثیر گذار با فعالین و تسهیلگران ازدواج انجام می‌شود.
عاصیان افزود: با توجه به ظرفیت بالای نیروی انسانی سازمان تبلیغات اسلامی فارس که شامل: رؤسای ادارات در 32 شهرستان، روحانیون مستقر، مبلغین و مبلغات و جمعیت بانوان فرهیخته و فعال، هیئت مذهبی، تشکل ها و انجمن های اسلامی، کانون مداحان و شعرای آئینی است، هماهنگی های لازم در ارائه مطالب و دوره های آموزشی ویژه این بزرگواران انجام شده است.

وی افزود: با برگزاری دوره های تربیت مربی و آموزش های عمومی در زمینه تحکیم مبانی خانواده با رویکرد ازدواج امیداست که بتوانیم با کادر سازی قوی در این زمینه قدم های مؤثر و مفیدی رابرداریم.
وی درپایان افزود:درنظراست بعد از ماه محرم و صفر این آموزش ها بصورت مستمر با برنامه ریزی و زمانبندی مناسب اجراشود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک