جلسه کارشناسان فرق وادیان استان فارس برگزارشد

1396/09/12 تعداد بازدید: 13
print
جلسه کارشناسان فرق وادیان استان فارس برگزارشد

جلسه کارشناسان فرق وادیان استان فارس باحضورمدیرکل تبلیغات اسلامی استان وجمعی ازکارشناسان این حوزه برگزارشد.

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس جلسه بررسی فرق و ادیان در استان فارس با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق مهرابی مدیر کل و  کارشناسان حوزه فرق و ادیان در دفتر مدیریت باهدف بررسی و چگونگی برپایی کارگاههای آموزشی درمناطق تلفیقی استان برگزار شد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور پژوهش گران حوزه فرق در این اداره کل بیان داشت: باید به صورت پژوهشی در حوزه ادیان و فرق فعالیت کرده و تمام جوانب بحث به صورت ریشه ای بررسی و در نتیجه به صورت کاربردی استفاده کنیم.

حجت الاسلام مهرابی در ادامه تاکید کرد : با برگزاری کارگاههای آموزشی فرق وادیان برای فعالین فرهنگی و اقشار تاثیر گذار گامی مهم در جهت تعالی و آموزش تعالیم اسلام  و رفع شبهات برداشته خواهدشد.
حجت‌الاسلام عبدالعظیم ارودا مسئول واحد فرق و ادیان اداره کل تبلیغات اسلامی فارس در این جلسه گفت : یکی از مباحث آسیب های اجتماعی،ورود در مباحث حوزه فرق و ادیان است که با بررسی مباحث و تحقیقات میدانی که این پژوهشگران انجام داده اند،کمک بزرگی در حوزه ادیان و فرق و آسیب های اجتماعی محسوب می شود و می توان از نتایج آن درکارگاههای آموزشی استفاده شود.

نظرات:

loader
مطالب مشابه
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک