تهیه سند جامع از فرق و مذاهب استان توسط تبلیغات اسلامی فارس

1396/04/26 تعداد بازدید: 81
print
تهیه سند جامع از فرق و مذاهب استان توسط تبلیغات اسلامی فارس

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس از برگزاری کمیسیون فرق و مذاهب در استانداری فارس با حضور نماینده این اداره کل خبر داد.

به گزارش تبیان فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین مهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی گفت: کمیسیون فرق و مذاهب در استانداری فارس با حضور نماینده این اداره کل برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس عنوان کرد: ادیان الهی و به‌ویژه دین مبین اسلام، پیوسته مورد دشمنی بدخواهان قرار گرفته و این دشمنی ها به گونه های مختلف بروز یافته است. امروز ابعاد بحث فرقه های انحرافی، بررسی عواملی است که سبب ایجاد آن ها شده و نیز زمینه ها و بسترهایی است که این راه های انحرافی را به‌عنوان یک مذهب و دین در جامعه گسترش داده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهرابی افزود: به همین منظور در جلسه ای که تحت عنوان کمیسیون فرق و مذاهب در استانداری فارس برگزار شد با اعزام نماینده به این کمیسیون و با توجه به این مهم که تبلیغات اسلامی استان فارس مسئول و متولی فرق و مذاهب در استان است، مقرر شد که تهیه سند جامع از فرق و ادیان سطح استان را در دستور کار قرار دهیم.

وی تصریح کرد: همچنین مقرر شد برنامه ریزی جهت کلاس های آموزشی و فرهنگی در جهت مقابله با عرفان های نوظهور، آمادگی روحانیون مستقر جهت هماهنگی برنامه های فرهنگی مقابله با فرقه های انحرافی را در برنامه های آینده تبلیغات اسلامی فارس به صورت ویژه دنبال کنیم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک