برپایی مراسم جشن هفته وحدت درمساجداستان فارس

1396/09/13 تعداد بازدید: 17
print
برپایی مراسم جشن هفته وحدت درمساجداستان فارس

مسئول امورمساجدفارس:جشنهای مردمی به مناسبت هفته وحدت ومیلاد پیامبر رحمت(ص) و امام جعفر صادق( ع )در مساجد فارس در حال برگزاری است

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس،حسین کریمی مسئول امور مساجد اداره کل تبلیغات اسلامی فارس گفت: جشنهای مردمی بمناسبت میلاد پیامبر رحمت (ص)و امام جعفر صادق (ع) در هفته وحدت در مساجد فارس در حال بر گزاری است.
وی درادامه گفت:مساجد به‌عنوان محوری ترین مکان مذهبی در طول سال همه مناسبتها و اعیاد و وفیات و برنامه های دینی و اجتماعی را بر گزار می‌نمایند.

وی افزود: همانطور که دربرنامه های سو گواری اهلبیت( ع )مساجد سیاه پوش می شوند درمناسبتهای دینی و ایام ولادتها و شادیها نیز مساجد تزئین وچراغا نی می گردند.
کریمی گفت: باید جوانان و نوجوانان را تشویق نمود تا در برنامه های شاد مساجد حضوری پرر نگ داشته باشند ودرک کنندکه اسلام هم به سو گواریها اهمیت می دهد وهم به شادیها می پردازد.
وی خاطر نشان کرد: همه مساجد در هفته وحدت و ایام ولادت باسعادت حضرت محمد (ص)و امام جعفر صادق (ع) غرق در شادی و چراغانی است و ائمه جماعات مساجد نیزبا ایرد سخنرانی و بیان فضائل پیامبر رحمت(ص) و امام جعفر صادق(ع ) پرداخته و همچنین با پذیرایی از نماز گزاران و اجرای سرود و مولود خوانی توسط گروههای فرهنگی هنری مساجد،این ایام مبارک را گرامی می دارند.

نظرات:

loader
مطالب مشابه
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک