ایاز قربانی

1396/04/03 تعداد بازدید: 115
print
	ایاز	قربانی

  • کدشناسایى :1589128 کدبایگانى :6715377 نام :ایاز نام خانوادگى :قربانى نام پدر :عوض تاریخ‌تولد :05/06/1344 ش.ش :3203 محل‌صدورشناسنامه :ده‌خیرعلیا تاریخ شهادت :23/03/67 نوع حادثه :حوادث‌مربوطبه‌جنگ‌تحمیلى شرح حادثه :حوادث ناشى ازدرگیرى مستقیم بادشمن-توسطدشمن‌درجبهه استان :بنیادشهیداستان‌فارس شهر :اداره‌بنیادشهیدداراب وصیت‌نامه :% قربانى ایاز 1589128
  • بسم الله الرحمن الرحیم.
  • اثر شهید ایاز قربانى در تاریخ 2/1/1362. خدایا مى خواهم تنها باشم. خدایا کمکم کن تا تنها باشم. تنها فکر کنم تنها زمزمه کنم تنها لبخند زنم و با خود حرف بزنم تنها قدم بزنم و به بیابان بروم. با تو ؟؟؟ گفتگو کنم و درد دلم را به تو بگویم. به تنهایى شکایاتم را به نزد تو بیاورم. مى دانم در قیامت هم تنها خودم هستم و اعمالم. البته در دنیا هم تو خود شاهدى که جز تو کسى را ندارم تا آنجایى که از این انسانهاى دو پا نفرت پیدا کرده ام. دلم نمى خواهد هیچکس را ببینم. به روى هیچکس بخندم و با کسى هم صحبت شوم. و لاکن اى خدا این عزم را بارها کرده ام و شاید این عمل برایم بصورت تکرار درآمده باشد. نمى دانم چاره چیست؟ در کتابها وگفته ها به ما مى گویند که انسان موجودى اجتماعى است و نمى تواند به تنهایى زیست کند. از طرفى هم مى گویند لا رهبانیت فى الاسلام. (رهبانیت در اسلام نیست) اما زیستن با چه کسى، با درندگان و دوندگان، با گرگ صفتان، با شهوت پرستان و پول پرستان با کسانى که فقط فکر خودشان هستند. فکر این هستند که شکمشان پر شود و مانند حیوانات ارضا شوند، کسانى که مى توان آخورشان را پر کرد و صدایشان را خفه کرد. اجتماعى بودن یعنى چه؟ رهبانیت یعنى چه؟ مگر حسین (ع) یک انسان آزاده نبود. چه کسى او را یارى کرد؟ مگر امام عزیز و نور چشم ما یک انسان اسوه و یک الگوى نیکى و انسانیت نیست؟ پس چرا با او همکارى نمى کنند و چرا یاریش نمى کنند. آیا یارى کردن امام یعنى سخن او را در هر تابلویى نوشتن و زینت کردن و در بالاى سر نصب کردن و بعد با همین سخن بر سر امام و یاران امام زدن؟ آیا زندگى اجتماعى یعنى حیله و نیرنگ و دورویى؟ اى خدا من که دیگر از این زندگى اجتماعى سیر شده ام و ؟؟؟ که بگویم الهى و ربى من لى غیرک و امیدوارم تو هم به من عنایت فرمایى. الهى حب لى ؟؟؟ الانقطاع علیک را دریابم.
  •  
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک