توجه به شهرستان ها اولویت فدراسیون پزشکی ورزشی

1396/05/28 تعداد بازدید: 106
print
توجه به شهرستان ها اولویت فدراسیون پزشکی ورزشی

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ایران گفت: توجه جدی به شهرستان ها از اولویت های برنامه فدراسیون پزشکی ورزشی است.

به گزارش تبیان فارس به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری فارس از شیراز، به گفته ی روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان فارس، نوروزی در سمینار سالانه پزشکی ورزشی استان فارس با بیان اینکه ورزش امروز تیغ دو لبه است و از یک طرف برای سلامتی جسم و روح مفید و با شادی و نشاط اجتماعی روبه است، اظهارداشت: از طرف دیگر بهتر می‌دانیم که ورزش اگر بخواهد در سطح حرفه ای دنبال شود قطعا آسیب هایی را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه امروزه پزشکی ورزشی در سطح کشور از توانمندی بسیار بالایی برخوردار است، تصریح کرد: با تمرکززدایی که در مراکز استان‌ها شکل گرفته است حتی در دورافتاده‌ترین استان‌ها هم ورزشکاران ما می‌توانند از خدمات پزشکی ورزشی بهره‌مند شوند.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ایران، هیات پزشکی ورزشی استان فارس را دارای جایگاه بسیار خوب توصیف کرد و اظهارداشت: با قرار گرفتن صفرپور بر مدیریت هیات پزشکی ورزشی استان فارس و با تلاش شبانه روزی همکارانشان در این مدت کم، آنچه را که مدنظر ما بود الحمدالله اتفاق افتاد و امروز شاهدیم خدمات پزشکی ورزشی به جامعه ورزش استان فارس به صورت کارآمد و جامع ارائه می شود.

نوروزی ادامه افزود: استان فارس استانی پهناور و قهرمان پرور است و انتظار ما این بود که از حد یک کارت بیمه ورزشی بیرون آید و فراتر عمل کند که الحمدالله این اتفاق افتاد و با نویدهایی که امروز سرپرست هیات استان فارس دادند انشاالله درآینده شاهد ارائه خدمات بیشتری به جامعه ورزش خواهیم بود.

وی با بیان اینکه توجه جدی به شهرستان‌ها از اولویت‌های برنامه فدراسیون پزشکی ورزشی است،گفت: ما باید حتی از مراکز استان‌ها هم فراتر رویم و اگر قرار باشد امکانات کشور در تهران و یا مراکز استان‌ها خلاصه شود ما از بخش عمده‌ای از جامعه ورزش که در داخل کشور وجود دارد غافل شده‌ایم و من این را به جد دنبال می‌کنم که امکانات پزشکی ورزشی به صورت یکسان در کل کشور ارائه شود.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک