در دیدر با استاندار فارس فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی فارس تشریح شد

1396/09/29 تعداد بازدید: 31
print
 در دیدر با استاندار فارس فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی فارس تشریح شد

مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس در دیدار با استاندار، ظرفیت ها و برنامه ای این سازمان را تشریح کرد و پیرامون مسائل فرهنگی و مذهبی گفتگو شد.

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی  فارس ، حجت‌الاسلام  محمد صادق مهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس در یک نشست صمیمی با مهندس اسماعیل تبادار استاندار فارس در خصوص مسائل فرهنگی و مذهبی استان بحث و  گفتگو کرد.

 وی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از دغدغه ها و توجه ویژه استاندار به مسائل فرهنگی و قرآنی ، گزارشی از فعالیت و اقدامات انجام شده توسط  اداره کل تبلیغات اسلامی فارس در استان ارائه کرد.

حجت الاسلام مهرابی ظرفیت های این سازمان را با توجه به گستردگی آن  و فعالت شبکه تبلیغی در سطح کشور ، راچنین  تشریح کرد و گفت: اجرای برنامه های محتوایی به ویژه  مباحث در خصوص آسیب های اجتماعی، توانمند سازی و تقویت مساجد، اعزام روحانی در مناسبات مختلف در سطح استان و استقرار مبلغ به صورت دائم در روستاهای دور افتاده همچنین فعال بودن ۳۱ دفتر در شهرستان های فارس ، برگزاری گفتمان های دینی و تحکیم خانواده و سازماندهی امور بانوان ، ازجمله برنامه های شاخص این اداره کل است.

وی افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی ضمن خدمت برای کارمندان، فعالیت و حمایت از ۱۳ مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا با بیش از ۱۳۰۰ دانش آموز، اعزام روحانی سیار در مناطق عشایری، برگزاری کلاس های قرآن و مداحی به صورت رایگان، ارتباط با ائمه جمعه، اعزام مبلغ به مناطق محروم استان، سرکشی از مساجد و حسینیه ها، اجرای برنامه فرهنگی مناسبتی، گفتمان های عشایری، آموزش مدیران حوزه علمیه، آموزش هیئات مذهبی، نشست های آموزشی و توجیهی روحانیون مستقر در سطح استان فارس از دیگر ظرفیت های تبلیغات اسلامی فارس است که در طول سال اجرا می شود.

در ادامه مهندس اسماعیل تبادار استاندار فارس گفت: انجام فعالیت های فرهنگی یکی از ضرورت های جامعه امروز است و هنگامی که شاخص های فرهنگی در جامعه تبیین نشود افراد بیشتری در معرض آسیب قرار خواهند گرفت و  تبلیغات اسلامی فارس با برنامه های خود و ارائه راهکارها می تواند نقش مهمی در ارتقاء فرهنگ مردم استان و جامعه داشته باشد.

استاندار فارس استفاده از ظرفیت های موجود تبلیغی در سطح استان را یک ضرورت دانست و در پایان ضمن ابراز خرسندی از انجام این نشست گفت: خستگی کار روزانه برای من با سرکشی از خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و یا حضور در منزل قاریان ، حافظان قرآن و حضور در مساجد و دیدارهایی از این دست رفع می شود.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک