دبیرجامعه روحانیت فارس: همه مردم جامعه باید از پیشرفت های علمی استفاده کنند

1396/09/04 تعداد بازدید: 21
print
 دبیرجامعه روحانیت فارس: همه مردم جامعه باید از پیشرفت های علمی استفاده کنند

دبیر جامعه روحانیت فارس گفت: ذهن های خلاق باید حمایت شوند و مسئولین باید به هزینه های عمل های پیوند توجه کنند تا همه جامعه از این پیشرفت علمی در شیراز استفاده کنند.

به گزارش تبیان فارس به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام محی الدین طاهری صبح پنجشنبه در مراسم انجام اولین عمل جراحی پیوند شبکیه مصنوعی ایران در شیراز تاکید کرد: کار بزرگ و ارزشمندی است که نمونه آن در تخصص های مختلف در فارس انجام شده است.

وی ادامه داد: در گذشته گروهی مقابله کردن برای پیوند کبد در شیراز اما توانایی و دانش این کار با پشتیبانی همگان باعث شد که شیراز قطب پیوند کبد شود.

حجت الاسلام طاهری یادآور شد: برای انجام این عمل چشم چندین سال تلاش شده و به هیچ عنوان قبول نکردند که این کار در تهران انجام شود و این گروه تاکید بر انجام اولین عمل در شیراز داشتند.

دبیر جامعه روحانیت فارس یادآور شد: جوانان خلاق در کشور و فارس کم نداریم اما باید به آنها بها داده شود و تمام قد از آنها دفاع و پشتیبانی شود.

وی افزود: دیدهای بسته در همین شهر شیراز و استان فارس زیاد است و افرادی هستند که نمی خواهند اجازه پیشرفت به ذهن های خلاق بدهند.

حجت الاسلام طاهری ادامه داد: بها دادن و فراهم کردن امکانات بسیار مهم است زیرا امروز در پیوندهای مخالف با کشورهای مختلف جهان رقابت می کنیم و حتی توانستیم از آنها سبقت گرفتیم.

وی یادآور شد: فعلا هزینه های اینگونه پیوندها زیاد است اما مسئولین باید به گونه ای حمایت کنند که همه مردم جامعه توان استفاده از این حرکت علمی بزرگ را داشته باشند.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک