رفتار ایران در خلیج فارس کاملاً حرفه ای و در چارچوب مقررات بین المللی است

1396/05/15 تعداد بازدید: 147
print
 رفتار ایران در خلیج فارس کاملاً حرفه ای و در چارچوب مقررات بین المللی است

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آنچه آمریکایی ها در رابطه با تحرکات شناورهای ایرانی در خلیج فارس مدعی بودند بیشتر یک مسأله تبلیغاتی و پروپاگاندای رسانه ای است.

به گزارش تبیان فارس به نقل از ایسنا، سردار سیدمسعود جزایری معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح که در حاشیه مراسم گرامیداشت سی‌امین سالروز شهادت شهید عباس بابایی در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت در رابطه با ادعای رسانه‌های بیگانه پیرامون تحرکات شناورهای ایرانی در خلیج فارس اظهار کرد: رفتار ایران در خلیج فارس کاملاً یک رفتار حرفه‌ای و در چارچوب مقررات بین‌المللی است. بدیهی است که چنانچه در چارچوب قوانین بین‌المللی و قواعدی که جمهوری اسلامی ایران در زمینه عبور مسالمت‌آمیز نفتکش‌ها و کشتی‌ها از منطقه اعلام کرده‌اند تخلفی صورت بگیرد رزمندگان اسلام به آن پاسخ خواهند داد.

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: آنچه آمریکایی‌ها مدعی بودند بیشتر یک مسأله تبلیغاتی و پروپاگاندای رسانه‌ای بود که در وقت خودش آن را تکذیب کردیم.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک