جذب سرمایه گذار در شهرک صنعتی پاسارگاد فارس

1396/03/25 تعداد بازدید: 229
print
جذب سرمایه گذار در شهرک صنعتی پاسارگاد فارس

مهران خاکساری معاون برنامه ریز و امور اقتصادی شرکت شهرک های صنعتی فارس از مهیا بودن زیر ساخت ها برای جذب سرمایه گذار در شهرک صنعتی پاسارگاد خبر داد

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مهران خاکساری چهارشنبه 24 خرداد در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی پاسارگاد به خبرنگاران نزدیکی به راه آهن و بزرگراه شیراز اصفهان و نزدیکی را از مزیت‌های این شهرک صنعتی اعلام و اضافه کرد: این شهرک 50 هکتار وسعت و امکان استقرار 55 واحد صنعتی را دارد.

او با بیان اینکه پیش‌بینی اشتغالزایی این شهرک 850 نفر است، گفت: تاکنون 16قرارداد با سرمایه‌گذاران برای ایجاد واحدهای صنعتی منعقد شده که از این تعداد 2 واحد با اشتغالزایی 50 نفر فعال است و 5 واحد نیز در مرحله ساخت و ساز 60 درصدی قرار دارد.

خاکساری تامین آب، برق، مخزن هزار مترمکعبی آب، زیرسازی محوطه و ... را از اقدامات انجام شده اعلام و اضافه کرد: شبکه داخلی آب احداث و ایجاد طرح خط اختصاصی برق نیز 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

او گفت: با همکاری شرکت گاز فارس عملیات گاز رسانی به شهرک صنعتی پاسارگاد با  ۲۵ میلیارد ریال اعتبار و ۶ و نیم کیلومتر طول خط تغذیه هشت اینچ و سه ایستگاه بین راهی انجام شده و مناقصه پروژه خرید و اجرای شبکه گاز آن نیز انجام شده است.

خاکساری اعمال معافیت‌های مالیاتی، تامین زمین به شکل نقد و اقساط به شکل پرداخت 15 درصد نقد و مابقی 36 ماهه با تخفیف 10 درصدی برای نخبگان و شرکت‌های تعاونی و ایثارگران و .... را یادآور شد.

معاون شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: تعداد محدودی قطعات کارگاهی 500 متر مربعی نیز آماده واگذاری به متقاضیان است.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک