هیات رئیسه شورای هیئات مذهبی ممسنی انتخاب شدند

1396/10/17 تعداد بازدید: 14
print
هیات رئیسه شورای هیئات مذهبی ممسنی انتخاب شدند

در جلسه ای که با حضور اعضای شورای هیئات مذهبی ممسنی در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد هیات رئیسه شورا مشخص شدند.

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس اولین جلسه ی شورای هیئات مذهبی ممسنی جدید در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد و با رای گیری اعضای شورا،هیات رئیسه انتخاب شدند.
در ابتدای جلسه علی قائدی کارشناس تشکلهای دینی ممسنی طی سخنانی ضمن تشکر از فعالیتهای شورای پیشین گفت:همه ی ما که در اینجا جمع شده ایم فقط برای رضای خداست و برای کاری که انجام می دهیم مزد مادی نمی گیریم.
وی افزود: اجر بزرگ ما تقرب به خداست و این از تلاشمان برای نشر فرهنگ دینی و عاشورایی است.
قائدی گفت: رئیس بودن در کار دینی معنایی ندارد، اما چون کارها باید با برنامه پیش رود نیاز به مشخص بودن وظایف هر فردی در یک گروه است.
وی خاطرنشان کرد:کار شورایی باید جمعی باشد و همه باید متحد برنامه ریزی کنند و کار کنند تا تاثیر خود را داشته باشد.
در ادامه در فضایی صمیمی رای گیری با برگه انجام شد و مصدق دشت رزمی رئیس شورای قبلی با هفت رای اعضا، به سمت رئیس شورای جدید،انوشیروان صفایی شایانی نایب رئیس و یعقوب محمدی دبیر شورا برای مدت دو سال انتخاب شدند.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک