انسان پرهیزکار همان انسان نمونه و کاملی است که با نماز به خدا تقرّب می جوید

1396/10/12 تعداد بازدید: 14
print
انسان پرهیزکار همان انسان نمونه و کاملی است که با نماز به خدا تقرّب می جوید

سرپرست تبلیغات اسلامی داراب:انسان بر اثر مداومت و حضور قلب به خداوند متعال نزدیکتر شده مقام و منزلتی خاص در پیشگاه الهی پیدا می کند

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس،حجت‌الاسلام ابوالقاسم صادقی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان داراب در گفتگویی اظهار داشت:انسان پرهیزکار از دیدگاه اسلام همان انسان نمونه و کاملی است که با نماز به خدا تقرّب جسته به قرب معنوی می رسد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: انسان بر اثر مداومت و حضور قلب به خداوند متعال نزدیکتر شده مقام و منزلتی خاص در پیشگاه الهی پیدا می‌کند.

وی در خصوص قرآن نیز گفت: قرآن برای هر موجودی هدایتی مخصوص و هدفی ویژه را مطرح کرده و خلقت آن به گونه‏ ای است که به سوی آن هدف هدایت می‌شود.

حجت‌الاسلام صادقی ادامه داد: خلقت انسان همانند موجودات دیگر است که می‏ تواند نیازهای مادی خود را در جهت ادامه حیات به صورت اجتماعی همراه با تحول و تکامل و بهره‏ گیری از آنچه در محیط است تأمین نماید.

سرپرست تبلیغات اسلامی داراب خاطر نشان کرد: در خلقت انسان مانند دیگر موجودات مادی هدفی وجود دارد که انسان برای رسیدن به آن همیشه در حال حرکت است.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک