ریشه استکبار ستیزی در 13 آبان 57 خشکانده شد

1396/08/10 تعداد بازدید: 69
print
ریشه استکبار ستیزی در 13 آبان 57 خشکانده شد

حجت الاسلام علیرضا نظری فر از برگزاری جلسه برنامه ریزی وهماهنگی یوم الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی درفرمانداری شهرستان خرامه خبرداد

به گزارش تبیان فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس، حجت‌الاسلام علیرضا نظری فر رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرامه از برگزاری جلسه برنامه ریزی وهماهنگی با حضور امام جمعه، فرماندار ودیگر اعضاء شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در فرمانداری این شهرستان خبرداد.

نظری فر با بیان اینکه ریشه استکبار ستیزی در 13 آبان 57 خشکانیده شد، افزود: انقلاب اسلامی بزرگترین پدیده قرن بیستم است که به یاری خداوند متعال سبب خشکانیدن ریشه و فرور ریختن خیمه استکبار ولیبرالیسم در قرن بیست ویکم شد.

وی در ادامه افزود: ملت خستگی ناپذیر ایران اسلامی به رهبری حضرت ایت الله خامنه‌ای و به پشتبانی امام زمان (عج) تا پیروزی نهایی اسلام برکفر جهانی دست از مبارزه وآرمان های الهی برنمی دارد و هرگز تن به ستم و سازش با آمریکا واستبکارغرب وشرق نخواهد داد.

حجت‌الاسلام نظری فر با اشاره به در پیش بودن روز یوم الله 13آبان 57 بیان کرد: درگرامیداشت مناسبت های ملی و مذهبی باید تمام دستگاههای و ارگان های دولتی با تمام توان به نحوی شایسته نقشی مهم ایفا کنند تا تبلیغات دامنه داری که با ابغاد مختلف برای مایوس نمودن ملت ها خصوصا ملت مسلمان وفداکار ایران، از اسلام می‌شود نقش برآب شود.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرامه بر وحدت وانسجام مردم در همه مناسبتهای ملی ومذهبی تاکید کرد وگفت: دین اسلام بر روحیه جمع گرایی و وحدت بین مسلمین تاکید فراوان دارد و در عین حال انسان را از خود محوری، خودپسندی و رذایل اخلاقی که نوعا که از آفت های اجتماعی انسان بشمار می آیند، برحذر می دارد.

گفتنی است،مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان درشهرستان خرامه با همکاری اداره تبلیغات اسلامی راس ساعت 9 صبح با حضور مسئولین ادارات، دانش آموزان، دانشجویان از مدرسه آل محمد (ص) آغاز و پس از طی مسیر میدان امام خمینی (ره)، میدان دانشجو، بلوار دانشجو به طرف دانشگاه پیام نور پس از قرائت قطعنامه سراسری ختم خواهد شد.

مطالب مشابه
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک