اطلاعیه ها - اجتماعی

پاسخ تبیانی به پرسشهای متداول ازدواج

تارنمای فرهنگی اطلاع رسانی تبیان با هدف ترویج ازدواج آسان علاوه بر ایجاد سایت همسان گزینی، به پرسشهای کاربران در خصوص ازدواج آسان نیز پاسخ می دهد.

ادامه مطلب
1396/08/01

ایجاد شهرک دوستدار سالمند نیازمند همراهی تمامی دستگاه ها است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: نیازمند همکاری و همراهی تمامی دستگاه ها برای راه اندازی شهرک دوستدار سالمند برای ارائه خدمات بهداشتی به سالمندان در شیراز هستیم.

ادامه مطلب
1396/07/18

آغاز جمع آوری اطلاعات شهدای دانشجو در فارس

مدیر نیروی انسانی ناحیه ی بسیج دانشجویی استان فارس از آغاز برنامه سرکشی به خانواده شهدای دانشجو و جمع آوری اطلاعات آنان خبر داد.

ادامه مطلب
1396/07/05

متروی شیراز برای ۳ روز اول مهر رایگان شد

با تصویب شورای شهر شیراز استفاده از متروی شیراز طی ۳ روز اول مهر رایگان شد.

ادامه مطلب
1396/06/27

اعتیاد مانع عشق به مدرسه

«بوی ماه مهر»پویش موسسه طلوع بی نشان هاست تا تحصیل بچه های آسیب دیده از اعتیاد را فراهم کند.

ادامه مطلب
1396/06/25

درّه های فقر و قله های ثروت، عامل انحرافات اخلاقی و اجتماعی

توزیع نابرابر قدرت و ثروت در جوامع مختلف انسانی همواره موجب نارضایتی مردم و بستری برای وقوع انحرافات اجتماعی است. در رویکرد دینی نیز همبستگی میان فقر و انحرافات اجتماعی مورد تأکید است؛ همچنانکه در روایات می خوانیم فقر از عوامل مؤثر در ضعیف شدن ایمان ...

ادامه مطلب
1396/06/21

بازار لوازم تحریر در قُرق چینی ها

باوجود تأکیدات رهبر انقلاب در سال های اخیر و قانون مصوب مجلس شورای اسلامی مبنی بر عدم خریداری کالای خارجی که مشابه داخلی آن در کشور تولید می شود، همچنان بازار لوازم تحریر در قبضه چینی ها است.

ادامه مطلب
1396/05/19

روز خبرنگار در شیراز با طعم سخنرانی و روزمرگی

روز خبرنگار در شیراز در غیاب استاندار فارس امسال هم با چاشنی سخنرانی گذشت، خبرنگارانی که بازهم در روز خبرنگار خیلی دیده نشدند.

ادامه مطلب
1396/05/18

میزان مصرف آب و برق از میزان پیش بینی ما هم پیشی گرفته است

در این روزهای گرم شاهد اوج فعالیت و مصرف آب و برق توسط مردم هستیم؛ به نحوی که این میزان مصرف از میزان پیش بینی های ما هم پیشی گرفته است.

ادامه مطلب
1396/05/04

کمین آسیب های اجتماعی برای زنان روستایی

رانده از سنت، بازمانده از مدرنیته، جایی میان این دو روزگار می گذرانند زنان روستایی؛ در این گذار عدم آگاهی ازشرایط جدید و فقدان زیرساخت فرهنگی، به تدریج فرصتی برای جولان آسیب ها می شود.

ادامه مطلب
1396/04/28

قرار سبز هفته پایانی تیرماه؛ هر روز به کیسه های پلاستیکی «نه» بگوییم

فعالان محیط زیست در روز جهانی بدون پلاستیک برنامه هایی را برای حفظ محیط زیست در سراسر کشور تدارک دیدند.

ادامه مطلب
1396/04/26

استفاده نا به جا از اینترنت و رایانه چه تاثیرات منفی ای بر کودکان می گذارد

عدم تمایل و یا کم رغبتی به انجام واجبات و حضور در مجامع علمی و مذهبی, مشغول شدن و استفاده زیاد از تلفن همراه برای بازی و یا دیدن کلیپ و موسیقی اعتیاد به تلفن همراه , بی خوابی و کاهش مطالعات درسی و غیردرسی و بروز افت تحصیلی, انتخاب لباس و آرایش ظاهری ...

ادامه مطلب
1396/04/26

ما شهروندان چه حقوقی در جامعه داریم حق و حقوقمان را بشناسیم

هر چند قانوندانی کار اهلش است, اما با آگاهی از برخی نکات حقوقی می توانیم پیش از نیاز به وکیل و قاضی از پایمال شدن حقوقمان جلوگیری کنیم بنابراین شاید این نکات مختصر و مفید در این خصوص موثر افتد

ادامه مطلب
1396/04/26

دومین هم اندیشی فعالان حوزه ادبیات کودک و نوجوان فارس برگزار شد

دومین نشست هم اندیشی فعالان حوزه ادبیات کودک و نوجوان فارس با حضور فعالان ادبیات کودک در حوزه های مختلف و کتابداران کودک کتابخانه های عمومی فارس برگزار شد.

ادامه مطلب
1396/04/22

تأثیر ویرانگر قاچاق کالا بر تولید داخلی

دبیر کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان فارس گفت: قاچاق کالا تأثیر ویرانگری بر سرمایه گذاری داخلی و خارجی در بخش تولیدی داشته و سرمایه گذاری برای اشتغال مولد و درنتیجه رشد تولید ناخالص داخلی را از بین می برد.

ادامه مطلب
1396/04/20
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به تبیان اداره کل تبلیغات استان فارس می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک